Nowoczesne instalacje niskoprądowe dla Twojego domu

Podstawowy element działania każdego domowego systemu

Pomożemy Ci w jego przygotowaniu i montażu!

Nowoczesny sprzęt

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy sprzęt wysokiej klasy

Wiedza i doświadczenie

15 lat w branży pozwoliło nam zdobyć mnóstwo wiedzy i doświadczenia

Certyfikowani monterzy

Posiadamy niezbędne szkolenia i certyfikaty zaświadczające nasze umiejętności

Czym są instalacje niskoprądowe i jaką pełnią funkcję?

Instalacje niskoprądowe to podstawa działania wszelkich systemów alarmowych, systemów monitoringu i kontroli dostępu, sieci komputerowych i telefonicznych, telewizji cyfrowej, a także domofonów, systemów przeciwpożarowych czy poszczególnych elementów domowej automatyki. Instalacja doprowadza prąd do urządzeń, którego poziom musi mieścić się do 1 kV prądu zmiennego lub 1,5 kV prądu stałego.

Instalacje niskoprądowe pozwalają na stworzenie osobnego źródła zasilania dla urządzeń powszechnie wykorzystywanych do zwiększania poziomu bezpieczeństwa w chronionych obiektach lub domach mieszkalnych, a także do tworzenia przewodowych i bezprzewodowych sieci komputerowych wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości stworzenia klasycznej sieci lokalnej typu LAN.

Zakres naszych usług. Gdzie stosujemy instalacje niskoprądowe?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonaniem tego typu instalacji, przebudową istniejących instalacji niskoprądowych, a także sprzedażą akcesoriów wykorzystywanych do tworzenia takich instalacji. 

Od projektu, przez instalację aż po regularny serwis — wszystkie te usługi znajdą Państwo w naszej ofercie. Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów i projektantów, którzy potrafią stworzyć efektywne i funkcjonalne rozwiązania. Instalacje niskoprądowe najczęściej wykorzystujemy w:

Systemy
alarmowe
Systemy
kontroli dostępu
Monitoring
wizyjny
Systemu
przeciwpożarowe
Sieci
komputerowe
Domofony
i wideodomofony

Każdy z tych systemów wymaga indywidualnego podejścia oraz dokładnej analizy potrzeb i oczekiwań klienta, aby móc zaoferować rozwiązanie, które będzie nie tylko efektywne, ale również ekonomiczne i łatwe w obsłudze. W Infomech zapewniamy profesjonalne doradztwo, projektowanie, instalację i serwisowanie instalacji niskoprądowych, tworząc bezpieczne i funkcjonalne środowisko pracy i życia.

technologia

Korzyści z wykorzystania instalacji niskoprądowych

Instalacje niskoprądowe są nieodzownym elementem nowoczesnych budynków, wpływającym na zwiększenie bezpieczeństwa, komfortu użytkowania oraz efektywności energetycznej.

Wprowadzenie takich systemów do obiektu przynosi wiele korzyści, zarówno dla administratorów budynków, jak i ich użytkowników.

Pomożemy Ci w projekcie i montażu całej instalacji niskoprądowej!

Zadzwoń do nas!

Komfort
użytkowania

Nowoczesne systemy niskoprądowe, takie jak inteligentne zarządzanie budynkiem (BMS) czy domofony, znacząco wpływają na komfort i wygodę użytkowania przestrzeni. Umożliwiają one automatyzację wielu procesów, takich jak regulacja oświetlenia, temperatury czy zarządzanie dostępem, co sprawia, że użytkownicy mogą łatwiej i efektywniej korzystać z dostępnych funkcji.

Efektywność
energetyczna

Instalacje niskoprądowe przyczyniają się do znacznego zwiększenia efektywności energetycznej budynków. Inteligentne systemy korzystające z instalacji niskoprądowych pozwalają na optymalizację zużycia energii, dostosowując je do rzeczywistych potrzeb i warunków, co przekłada się na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych i ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko.

Łatwość
zarządzania

Integracja różnych systemów niskoprądowych w ramach jednego centralnego systemu zarządzania pozwala na łatwą i efektywną kontrolę nad wszystkimi aspektami technologicznymi obiektu. W prosty sposób można monitorować stan instalacji, diagnozować potencjalne problemy oraz reagować na wszelkie zdarzenia, co sprawia, że zarządzanie budynkiem staje się znacznie prostsze.

Podsumowując, instalacje niskoprądowe przynoszą wiele korzyści, które sprawiają, że inwestycja w takie systemy jest opłacalna zarówno z punktu widzenia bezpieczeństwa, jak i ekonomii użytkowania budynków. Nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają stworzenie bezpiecznego, komfortowego i energooszczędnego środowiska, które odpowiada na potrzeby użytkowników i zarządców nowoczesnych obiektów.

Za naszym doświadczeniem stoją liczby

lat istnienia firmy na lokalnym rynku
0
obiektów wyposażonych w nasze systemy monitorujące
0 +
zainstalowanych kamer, czujników i innych elementów
0 +

Szukasz specjalistów
od montażu instalacji niskoprądowych

Skontaktuj się z nami!
Przygotujemy projekt, wycenę oraz profesjonalnie zamontujemy i uruchomimy cały system!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasz zespół ekspertów zapewnia kompleksową obsługę – od doradztwa i projektowania po instalację i serwis posprzedażowy. 

Oferujemy akcesoria niezbędne do wykonania, zmodernizowania lub naprawy instalacji niskoprądowych w obiektach dowolnego typu. W naszym sklepie stacjonarnym lub sklepie internetowym mogą zakupić Państwo przewody, zasilacze, specjalne złącza i przekaźniki. Jednym słowem wszystko to co niezbędne, by stworzyć instalacje niskoprądowe obsługujące dowolny system, zarówno domowy jak i w firmie.

Dzięki naszym produktom i pomocy naszych specjalistów można wykonać każdą instalacje niskoprądową.  

Ponadto, nasze doświadczenie w branży i skupienie na najwyższej jakości usług gwarantują satysfakcję i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Opinie DOSKONAŁA
Na podstawie 37 opinii
Bardzo dobra firma, panowie od montażu profesjonalni i uprzejmi. Jestem bardzo zadowolona z usługi zakładania alarmu i kamer. Bardzo polecam!
Dominika Brak
Dominika Brak
2024-01-23
Profesjonalna firma, fachowy i sprawny montaż klimatyzacji Rotenso Mirai. Polecam
Arkadiusz Kurek
Arkadiusz Kurek
2023-11-21
Super firma! Profesjonalni, punktualni i uprzejmi. Klimatyzator domowy świetnie działa w mieszkaniu w bloku. Dodatkowo w Stalowej Woli montaż jest praktycznie od ręki. Polecam
Sylwia
Sylwia
2023-08-14
Firma Infomech montowała mi pompę ciepła Hitachi i rekuperator ReQnet. Profesjonalny montaż i atrakcyjna cena, gorąco Polecam. Najlepsza firma w Stalowej Woli
Pawel Głogowski
Pawel Głogowski
2023-07-04
Uważam, że pracownicy świetnie wykonują, swoją prace i szczerze uważam, że przez to warto jest skorzystać z usług tej firmy. Jednakże przez zaniedbanie, nieprawdomówność i zabieganie właściciela nie polecam zatrudniania się w niej.
Paulina
Paulina
2023-05-13
Pełen profesjonalizm firma super naprawdę ci ludzie wiedzą co robią polecam z czystym sumieniem.
Jarosław Adamczyk
Jarosław Adamczyk
2023-02-07
Pełen profesjonalizm, bardzo szybko realizowane zlecenia, polecam każdemu
M R
M R
2023-01-26

Działamy lokalnie na terenie trzech województw

Kliknij i sprawdź czy działamy w Twoim mieście!

Ostatnie realizacje

Od małych domów i garaży po duże kompleksy produkcyjne – każdy projekt był dla nas okazją do udowodnienia, że możemy dostarczyć skuteczne i niezawodne rozwiązania.

Betonowy słup na którym zamontowano kamerę do monitoringu placu budowy
Kamera ip kompaktowa marki hkvision umieszczona na domu jednorodzinnym

No posts found!

No posts found!

Kontakt

Infomech

Alarmy, Monitoring, Komputery i Obsługa Informatyczna
ul. Okulickiego 95
37-450 Stalowa Wola
NIP: 865-203-76-54

Zadzwoń

660 509 155

Scroll to Top